חברת "קומפוסטר ישראל" נוסדה בשנת 2019 במטרה להעלות את המודעות לנושא הקומפוסטרים בישראל ולהרחיב את השימוש בהם במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. זאת, מתוך הבנה שנושא הפסולת האורגנית הוא גורם הזיהום הגדול ביותר כיום מבחינה משקלית, מתוך כלל הפסולת שכולנו מייצרים. ההתעלמות מהפסולת האורגנית גורמת לזיהום סביבתי עצום - לאוויר, לאדמה ולמים. לכן, יש צורך ודחיפות לטפל בפסולת הזו במקור, ולהפוך אותה מזבל לזהב (שחור) - הקומפוסט.


הצוות הניהולי

אננדה-1-300x300.jpg

אננדה מוגילבסקי, מנכ"ל - איש היי-טק שהחל לפני כ-7 שנים את הכשרתו בתחום האקולוגי. ביקר ולמד בקהילות אקולוגיות בארץ ובעולם. הקים ותפעל קומפוסטרים שונים וליווה תהליכי מחזור פסולת אורגנית מקצה לקצה. לפני כשנתיים החליט להביא את הידע שצבר בתחום לתועלת המגזר הפרטי והעסקי. 
"הגענו למצב בו כולנו מייצרים כמויות אדירות של אשפה שמזהמת את הסביבה. לא ניתן להמשיך כך לאורך זמן. אני מאמין שביכולתנו לקחת אחריות ולטפל בפסולת האורגנית שלנו בצורה ראויה. אם רק ניתן לתהליכים הטבעיים הזדמנות, נוכל להפוך את הזבל האורגני לזהב שחור - הקומפוסט. זה הכרחי אם אנחנו רוצים לחיות כאן בצורה בריאה ומקיימת - אנחנו והדורות הבאים אחרינו".

‏‏alon ben shushan - profile.jpeg

אלון בן שושן, סמנכ"ל שיווק ומכירות - מגיע מתחום הפקת אירועים עסקיים. עבד עם חברות גדולות בארגון כנסים, תערוכות, אירועי עובדים, אירועי השקה ועוד. בעל יכולת וניסיון בניהול תהליכים לוגיסטיים מורכבים, ניהול מערך כח אדם וליווי מהלכים מתחילתם ועד הצלחתם. לפני כמה שנים החל להיחשף לתחום האקולוגי דרך פרוייקטים הקשורים לתחום.
"תקופת הקורונה פינתה לי זמן בו יכולתי להתמקד באזורי התשוקה הנוספים בחיי. ככל שחקרתי ולמדתי את תהליך הקומפוסטציה, נדלקה בי הבנה ורצון עז לעשות ולהשקיע מזמני ויכולתיי בכדי לקדם, לשפר ולעזור בשינוי החיובי המתחולל בכדור הארץ".

seth-cottle-lyMZdag-zgQ-unsplash.jpg
Artboard 21.png